ON-MPO-TS21XXF @ Fiber Optik 12 Core Singlemode OS2 MPO Trunk Kablo

İletişime Geçiniz ON-MPO-TS21XXF @ Fiber Optik 12 Core Singlemode OS2 MPO Trunk Kablo

 

12 Core Singlemode OS2 MPO Trunk kabloları aşağıdaki sipariş kodları ile sipariş edebilirsiniz.

 

ON-MPO-TS2105FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 5M
ON-MPO-TS2110FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 10M
ON-MPO-TS2115FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 15M
ON-MPO-TS2120FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 20M
ON-MPO-TS2125FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 25M
ON-MPO-TS2130FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 30M
ON-MPO-TS2140FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 40M
ON-MPO-TS2150FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 50M
ON-MPO-TS2175FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 75M
ON-MPO-TS2100FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core SM OS2 PA 100M

 

 

 

 

ON-MPO-TS21XXF @ 12 core MPO Dişi-MPO Dişi Singlemode OS2 Trunk Kablo

Her iki ucu MPO dişi konnektörle sonlandırılmış fiberlerinin bağlantısı Polarite A tipinde yapılmış trunk kablolarıdır.

 

Temel Özellikler

  • Konnektör A : MPO Dişi (Pinsiz)
  • Konnektör B : MPO Dişi (Pinsiz)
  • MPO Tipi 12 Core
  • Polarite A Tipi
  • Fiber Tipi Singlemode OS2 (9/125)

Polarite A

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1792
  • Ürün Kodu: ON-MPO-TS21XXF
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: MTP/MPO