ON-MPO-TM41XXF Fiber Optik 12 Core OM4 MPO Trunk Fiber Optik Kablo

İletişime Geçiniz ON-MPO-TM41XXF Fiber Optik 12 Core OM4 MPO Trunk Fiber Optik Kablo

 

12 Core OM4 MPO Trunk kabloları aşağıdaki sipariş kodları ile sipariş edebilirsiniz.

 

ON-MPO-TM4105FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 5M
ON-MPO-TM4110FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 10M
ON-MPO-TM4115FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 15M
ON-MPO-TM4120FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 20M
ON-MPO-TM4125FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 25M
ON-MPO-TM4130FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 30M
ON-MPO-TM4140FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 40M
ON-MPO-TM4150FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 50M
ON-MPO-TM4175FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 75M
ON-MPO-TM4100FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM4 PA 100M

 

 

 

 

Onet ON-MPO-TM41XXF @ 12 core MPO Dişi-MPO Dişi OM4 Trunk Fiber Optik Kablo


 

Her iki ucu MPO dişi konnektörle sonlandırılmış fiberlerinin bağlantısı Polarite A tipinde yapılmış trunk kablolarıdır.

MPO fiber patch paneller arasında kullanılır.

 

Temel Özellikler


  • Konnektör A : MPO Dişi (Pinsiz)
  • Konnektör B : MPO Dişi (Pinsiz)
  • MPO Tipi 12 Core
  • Polarite A Tipi
  • Fiber Tipi Multimode OM4 (50/125)

Polarite A


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2340
  • Ürün Kodu: ON-MPO-TM41XXF
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: MPO OM4 Kaset, MPO LGX Kaset, MPO Kablo Sonlandırma, MPO Trunk Kablo, Onet MPO kablo, OM4 12Core Trunk, MPO Panel, MPO Fanout, MPO OM4 Casette, MTP12, MPO12, MTP12 Trunk Kablo, MTP Fiber Kablo, MPO Fiber Kablo, MTP 12Core, MPO 12CORE, MTP12 PA, MPO12 PA