VFO-22212 @ HCS SC Dupleks Plastik Adaptör Mavi SM

VFO-22212 @ HCS SC Dupleks Plastik Adaptör Mavi SM


 

 

HCS VFO-22212 DataLight SC Duplex Plastik Adaptör Mavi SM​ Singlemode Coupler

Dosya Adı
HCS Fiber Adaptör ve Konnektörlerİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3020
  • Ürün Kodu: VFO-22212
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: VFO-22212, SC-SC Coupler, SC SM Coupler, SC Duplex Adaptör, SC DX Fiber Adaptör