ON-FCP-SC201S @ SC/UPC SM Duplex Fiber Optik Adaptör

ON-FCP-SC201S @ SC/UPC SM Duplex Fiber Optik Adaptör

 

SC/UPC SM Duplex Fiber Optik Adaptör Teknik Şartnamesi


Marka: ONET Cabling Solutions

Model: ON-FCP-SC201S


 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Teknik Şartname

 

  • SC/UPC-SC/UPC dişi duplex coupler girişleri ile; patchcord - patchcord veya patchcord - pigtail bağlantıları gerçekleştirilmelidir.
  • Fiber Optik adaptörün (Geçiş konnektörü - coupler) iki ucu da SC/UPC tip olmalıdır.
  • FO adaptör, her iki tarafında çift fiber konnektör bağlantısı yapılabilecek şekilde duplex yapıda olmalıdır.
  • Fiber Optik adaptörün içerisine toz girmesini önlemek için uçları plastik kapaklı olacaktır.
  • Kullanılacak olan adaptörler Singlemode standardına göre optimize edilmiş olmalıdır
  • Adaptörün iç kısmında yer alan fiber yatakları zirconia seramik kaplı olmalıdır.
  • Fiber optik adaptörün araya giriş kaybı olarak adlandırılan “Insertion Loss – IL” değeri, 0.1dB’den daha düşük olmalıdır.
  • FO coupler mavi renk olmalıdır.

 

 

 

ON-FCP-SC201S # SC/UPC Singlemode Duplex Fiber Optik Adaptör


Fiber optik adaptör, iki fiber optik hat arasındaki fiber optik kabloları uzatmak ve fiber portlu cihazları fiber hat sonlandırma noktası ile irtibatlamada kullanılan ara bağlantı ekipmanıdır.

SC-SC dişi duplex konnektör girişleri ile patchcord - patchcord veya patch cord - pigtail bağlantıları gerçekleştirilir.

Fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarındaki ilgili portlara takılır.

Işığın en az kayıpla aktarılmasını sağlar. Fiber optik adaptörler düşük insertion loss özelliğine sahiptir.

 

Temel Özellikler


  • Singlemode 
  • SC/UPC
  • Duplex
  • Insertion Loss 0,1 dB
  • Zirconia Sleeve Malzemesi
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FCP-SC201S
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber SayısıDuplex
RenkMavi
Fiber Optik Adaptör Özellikleri
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC
Dış MalzemePlastik
Insertion Loss0,1dB
Sleeve MalzemesiZirconia
Sök/Tak Sayısı1000

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 4042
  • Ürün Kodu: ON-FCP-SC201S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Fiber Optik Adaptör, SC Duplex adapter, SC Duplex Adaptör, SC-SC Adaptör, SC-SC SM Adaptör, SC/SC SM Duplex Adaptör, SC DX Adaptör, SC Duplex Coupler, SC-SC Single Mode Duplex Adaptor