033512 @ Legrand LCS2 3xSC Duplex Singlemode Adaptörlü Blok

İletişime Geçiniz 033512 @ Legrand LCS2 3xSC Duplex Singlemode Adaptörlü Blok

 

Legrand 033512 LCS3 3 x SC Duplex (6 Fiberli) Singlemode Adaptör Bloğu

 


 

Legrand LCS2 modüler panellere takılmak üzere üzerinde 3 adet SC Duplex Singlemode adaptör bulunan adaptör bloğu.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1424
  • Ürün Kodu: 033512
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Legrand 033512, Legrand Fiber Adaptör, Legrand SC Duplex Adaptör, Legrand LCS2, Legrand Fiber