032164 @ Legrand LCS3 12 Port Singlemode SC Duplex Loaded Fiber Patch Panel

İletişime Geçiniz 032164 @ Legrand LCS3 12 Port Singlemode SC Duplex Loaded Fiber Patch Panel

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

032164 @ LEGRAND LCS3 12 Port Singlemode SC Duplex (24Fiber) Adaptörlü Dolu Fiber Panel

 


 

Üzerinde 12 adet Singlemode SC Duplex adaptör olan dolu panel. ( pigtail hariç)

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1076
  • Ürün Kodu: 032164
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Legrand 032164, Legrand Fiber, Legrand Dolu Patch Panel, Legrand LCS3, legrand 12 port sc duplex, Legrand 24 Fiber