032111 @ Legrand LCS3 6xSC Duplex Singlemode Adaptörlü Blok

İletişime Geçiniz 032111 @ Legrand LCS3 6xSC Duplex Singlemode Adaptörlü Blok

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

032111 @ LEGRAND LCS3 6 x SC Duplex (12 Fiberli) Singlemode Adaptör Bloğu

 


 

Legrand LCS3 modüler panellere takılmak üzere üzerinde 6 adet SC Duplex Singlemode adaptör bulunan adaptör bloğu.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1421
  • Ürün Kodu: 032111
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Legrand 032111, Legrand Fiber Adaptör, Legrand SC Duplex Adaptör, Legrand LCS3