53356.1 @ SC/UPC MM OM3 Duplex Fiber Optik Adaptör

İletişime Geçiniz 53356.1 @ SC/UPC MM OM3 Duplex Fiber Optik Adaptör

 

Ecolan 53356.1 SC/UPC Multimode OM3 Duplex Fiber Optik Adaptör

 


 

Teknik Özellikler

  • Multimode 
  • OM3
  • SC/UPC
  • Duplex
  • Aqua
  • Insertion Loss 0,15 dB
  • PB (phosphor bronze) Sleeve Malzemesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 29
  • Ürün Kodu: 53356.1
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: SC OM3 Coupler, SC Duplex Coupler, SC OM3 Adaptör, SC Fiber Adaptör, SC-SC Adaptör, Fiber adaptör, duplex adaptör, Ecolan OM3 Coupler, Fiber adaptör, duplex adaptör, Fiber adaptör, duplex adaptör