Laser Işık Kaynağı Fiber Optik 850/1300/1310/1550nm ON-OLS-200B

İletişime Geçiniz Laser Işık Kaynağı Fiber Optik 850/1300/1310/1550nm ON-OLS-200B

 

Wavelength(nm)     850/1300/1310/1550nm
Stabilization±0.05dB / 1 hour; ±0.1dB / 8 hours
Output Power > - 6dBm @ 1310nm/1550nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm
Modulation270Hz, 1KHz, 2KHz
ConnectorFC/PC (or customize)
Auto Power OffNo operation in 10 minutes (can be canceled), Low battery energy
Build in VFL (Optional)1mW or 10mW or customize
Wave IDYes
Battery Charge  Yes
Operate TimeAbove 16 hours
Power SupplyAA * 3 batteries or AC/DC power supply adapter
   
   
LCDColor LCD 
Auto wavelength shifting with Wave ID Yes, auto wavelength shifting 
Disabling Wavelength      Yes
Output Power AdjustableYes   
   
   
Size(H*W*D) 170mm * 97mm * 38mm
Display RangeAbout 380g
Storage Temperature  -20 -- +60°C, < 90%RH
Operating Temperature-10 -- +50°C, < 90%RH

 

 

 

Fiber Optik Laser Source 850/1300/1310/1550nm # ON-OLS-200B

Fiber Optik şebekelerin kurulum ve bakım aşamasında kabloların zayıflama testi için kullanılır. Laser ışık kaynağı olarak fiber hatta, simglemodda -6dBm, multimodda ise -10dBm optik sinyal enjekte eder. Hem SM hem de MM fiber optik hatlarda kullanılır. SM için 1310/1550nm, MM için 850/1300nm dalga boylarında ışık üretir.

Toplam optik kaybı ölçmek için fiber optik powermetre ile birlikte set olarak kullanılır.

 

Temel Bilgiler

  • 4 dalga boyunda ışık üretir singlemode ve multimode.
  • VFL özelliği ile gözle hat kontrolü yapılabilir (opsiyonel)
  • Renkli LCD ekran
  • Çıkış optik gücü ayarlanabilir
  • Dalga boyunu devre dışı bırakma      
  • Yüksek stabilizasyon. Tümleşik optik izolatör
  • 270Hz, 1KHz, 2KHz modulasyon çıkışı
  • Wave ID ile otomatik dalga boyu kaydırma yapabilir. Bu durumda karşısındaki optik powermetre buna uygun olmalıdır. Öreğin ON-OPM-200A

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 569
  • Ürün Kodu: ON-OLS-200B
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz