PoE Switch 10 Port RJ45 [8 POE] + 2 Port SFP @ CLR-SWG-2912P

İletişime Geçiniz PoE Switch 10 Port RJ45 [8 POE] + 2 Port SFP @ CLR-SWG-2912P

 

CLR-SWG-2912P 10 Port RJ45 [8 POE] + 2 Port SFP PoE Switch Ürün Resimleri

 


 

 

CLR-SWG-2912P-1

 


 

 

CLR-SWG-2912P-2

 


 

 

CLR-SWG-2912P-3

 

 


 

 

CLR-SWG-2912P-4

 

 

 

 

CLR-SWG-2912P model nolu ürüne uygun;

 

 

 

Teknik katalogCLR-SWG-2912P teknik kataloğu için tıklayın

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

CLR-SWG-2912P 8 Port Gigabit RJ45 POE Yönetilemez Switch Şartnamesi

 


 

 
  • Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalıdır.
  • SFP yuvalarına 1000Base-FX SFP modül takılabilmelidir.
  • SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode Gigabit SFP’leri desteklemelidir.
  • Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak için 10 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port bulunmalıdır.
  • Bu 10 adet RJ45 portlardan ilk 8 adedi hem POE (IEEE802.3af) hem de POE+ (IEEE802.3at) standartlarını desteklemelidir.
  • Bakır portlar, 10Base-T standardı olan IEEE802.3, 100Base-T fastethernet standardı olan IEEE802.3u ve 1000Base-T gigabit ethernet standardı olan IEEE802.3ab standartlarına uygun çalışmalıdır.
  • SFP yuvaları ile RJ45 portlar birbirinden bağımsız olarak, toplam 12 adet port aktif çalışmalıdır.
  • Her bir PoE portu kendisine bağlı ağ cihazına 30Watt besleme sağlayabilmelidir.
  • Toplam PoE gücü 120W olmalıdır.
  • Ethernet Data ve POE Enerji Bağlantı Pinleri RJ45 konnektörde 1/2 & 3/6 EndSpan şeklinde olmalıdır.
  • Cihazın anahtarlama kapasitesi en az 24Gbps olmalıdır.
  • Cihazın paket iletim hızı 17,856Mpps olmalıdır.
  • Cihazın paketleri iletim yöntemi “store and forward” olmalıdır.
  • Cihaz üzerindeki tüm bakır portların MDI/MDIX desteği olmalıdır. Düz ve Çapraz kablo bağlantılarını otomatik algılamalıdır.
  • Bakır portlar full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilmelidir.
  • Cihazın MAC adres tablo boyutu 4K olmalıdır.
  • Cihaz JUMBO frame denilen büyük boy çerçeveleri iletebilmelidir.
  • Cihaz üzerinde, Enerji ve Data bağlantı durumlarını gösteren LED'ler bulunmalıdır.
  • Eğer RJ45 portlara bağlanan cihaz POE desteklemiyorsa, bu durumu otomatik olarak algılayıp o porttaki POE gücünü kesmeli, bu şekilde kendisine bağlanan cihazların yanmasını, zarar görmesini engellemelidir.
  • 7 ve 8 nolu POE Portları "PoE extend" modunda çalışabilmelidir. Yani PoE ve data iletim mesafesi 250m'ye kadar artırılabilmelidir. 250m mesafede çalıştırıldığında, portun veri hızı 10Mbps'nin altına düşmemelidir.  PoE extend moduna kolay geçiş yapmak için cihazın ön yüzünde kısayol butonu bulunmalıdır
  • Cihazın beslemesi 220VAC Dahili güç kaynağı ile yapılmalıdır. Harici bir güç kaynağına ihtiyaç duyulmamalıdır.
  • Cihazın ebatı 220×170×44mm (BoyxEnxYükseklik) olmalıdır.
  • Cihazın çalışabildiği sıcaklık aralığı -20~55°C olmalıdır.

 

 

 

CLR Networks CLR-SWG-2912P 8-Port 10/100/1000M PoE RJ45 + 2-Port 10/100/1000M  RJ45 + 2 Port Gigabit SFP, Ethernet PoE Switch 120W IEEE802.3af/at Toplam 12 Port


 

  • CLR-SWG-2912P POE Swich, 8 adet RJ45 portu POE destekli, 2 adet RJ45 Uplink Portu, 2 adet Gigabit SFP yuvası uplink olmak üzere toplam 12 port gigabit ethernet POE Switch'dir.
  • PoE destekli RJ45 portlarına IP kamera, Access Point, vb PoE cihazlar bağlanır. SFP yuvalarından biri merkezi bir noktadaki omurga switche giden fiber optik kablo ile irtibatlanır. Gerek duyulması halinde ikinci SFP yuvası üzerinden arkadaki bir kenar switche fiber bağlantı yapılabilir. Bu yolla hem kenar hem de atlama switch olarak kullanılmış olur. 
  • CCTV projelerinde IP kameraları ağ kablosu üzerinden beslemek için kullanılır. 
  •  "Auto-sensing" PoE Algoritması sayesinde IEEE802.3af ve IEEE802.3at uyumlu cihazlara power beslemesi sağlar. PoE desteklemeyen cihaz bağlandığında ise elektriksel gücü keser. Bu sayede ağ cihazlarının zarar görmesi engellenmiş olur.
  • PoE ağ anahtarı kendisine bağlı ağ cihazlarının güç gereksinimlerini, hızlarını, duplex modlarını otomatik olarak hesaplar.
  • Portları "PoE extend" moduna alınabilir, 250m mesafeye kadar besleme ve data iletebilir. Bu durumda veri hızı 10Mbps'a düşer.

 

Portların Haberleşme Mesafeleri


  • P7 ~ P8 100m @ 1000Mbps (Standard Mode)
  • P7 ~ P8 250m @ 10Mbps (Extended Mode)

 Teknik Bilgileri


  • ​8*10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 PoE port 
  • 2*10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 port 
  • 2*1000Base-FX Gigabit Ethernet SFP yuva
  • Toplam 12 Bağımsız Port
  • Band Genişliği 24Gbps
  • POE Standardı IEEE 802.3af & IEEE 802.3at
  • Port Başına Maksimum Güç 30 W/port
  • Toplam POE Gücü 120 Watt  
  • POE Bağlantısı 1/2+,3/6-
  • Yönetimez / Unmanaged
  • Metal Kasa ​
  • Çalışma Sıcaklığı -10 °C ~ 50 °C

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWG-2912P
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port12 port
Fiber Portu2*Gigabit SFP Slot
POE'siz Port Sayısı2*10/100/1000M RJ45
POE'li Port Sayısı8*10/100/1000M RJ45
POE StandardıIEEE 802.3af & IEEE 802.3at
Port Başına PoE Gücü15,4W / 30W
Toplam POE Gücü120W
POE Pin BağlantısıEnd-span, 1/2+, 3/6-
Anahtarlama Kapasitesi24Gbps
Paket İletim Hızı17,856Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü4K
Jumbo Frame DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 50 °C
Power Girişi220VAC, Dahili Güç Kaynağı
Boyut270*180*45 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 894
  • Ürün Kodu: CLR-SWG-2912P
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Poe Switch, 8 Port POE Switch, 8 Port POE Switch Gigabit, 8 Port Gigabit Switch