PoE Switch 16 Port RJ45 POE + 2 Port SFP @ CLR-SWG-2918P

PoE Switch 16 Port RJ45 POE + 2 Port SFP @ CLR-SWG-2918P

 

CLR-SWG-2918P PoE Switch Uygulaması

 

 

 

 

 

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin

 

 

 

Teknik katalog

Ürüne ait teknik katalog için tıklayın

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

CLR-SWG-2918P model nolu ürüne uygun;

 

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Şartname

  • Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalıdır.
  • SFP yuvalarına 1000Base-FX SFP modül takılabilmelidir.
  • SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode Gigabit SFP’leri desteklemelidir.
  • Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak için 8 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port bulunmalıdır.
  • Bu 16 adet RJ45 portlar hem POE (IEEE802.3af) hem de POE+ (IEEE802.3at) standartlarını desteklemelidir.
  • Bakır portlar, 10Base-T standardı olan IEEE802.3, 100Base-T fastethernet standardı olan IEEE802.3u ve 1000Base-T gigabit ethernet standardı olan IEEE802.3ab standartlarına uygun çalışmalıdır.
  • SFP yuvaları ile RJ45 portlar birbirinden bağımsız olarak, toplam 18 adet port aktif çalışmalıdır.
  • Her bir PoE portu kendisine bağlı ağ cihazına 30Watt besleme sağlayabilmelidir.
  • Toplam PoE gücü 300W olmalıdır.
  • Ethernet Data ve POE Enerji Bağlantı Pinleri RJ45 konnektörde 1/2 & 3/6 EndSpan şeklinde olmalıdır.
  • Cihazın anahtarlama kapasitesi en az 36Gbps olmalıdır.
  • Cihazın paket iletim hızı 1,488Mpps olmalıdır.
  • Cihazın paketleri iletim yöntemi “store and forward” olmalıdır.
  • Cihazın MAC adres tablo boyutu 8K olmalıdır.
  • Cihaz JUMBO frame denilen büyük boy çerçeveleri iletebilmelidir.
  • Cihaz üzerinde, Enerji , Data ve POE bağlantı durumlarını gösteren LED'ler bulunmalıdır.
  • Eğer RJ45 portlara bağlanan cihaz POE desteklemiyorsa, bu durumu otomatik olarak algılayıp o porttaki POE gücünü kesmeli, bu şekilde kendisine bağlanan cihazların yanmasını, zarar görmesini engellemelidir.
  • PoE portları (port:1-16) "PoE extend" modunda çalışabilmelidir. Yani PoE ve data iletim mesafesi 250m'ye kadar artırılabilmelidir. 250m mesafede çalıştırıldığında, portun veri hızı 10Mbps'nin altına düşmemelidir. PoE extend moduna kolay geçiş yapmak için cihazın ön yüzünde kısayol butonu bulunmalıdır
  • Cihazın çalışabildiği sıcaklık aralığı -20~50°C olmalıdır.
  • Cihazın beslemesi için harici AC-DC çevirici adaptör gerekmemelidir.
  • Cihazın ebatı 410x185x50mm (BoyxEnxYükseklik) olmalıdır.
  • Cihaz rack-montaj özelliğine sahip olmalıdır. 19" kabinetlere monte etmek için gerekli kulakçıklar cihazın kutusunda bulunmalıdır.

 

 

 

CLR-SWG-2918P 16 Port 10/100/1000M PoE RJ45 +2 Port Gigabit SFP Ethernet POE Switch 300W IEEE802.3af/at Toplam 18 port Rack Mount


 

CLR-SWG-2918P POE Swich, 16 adet RJ45 portu POE destekli, 2 adet Gigabit SFP yuvası uplink olmak üzere toplam 18 port gigabit ethernet POE Switch'dir.

PoE destekli RJ45 portlarına IP kamera, Access Point, vb PoE cihazlar bağlanır. SFP yuvalarından biri merkezi bir noktadaki omurga switche giden fiber optik kablo ile irtibatlanır. Gerek duyulması halinde ikinci SFP yuvası üzerinden arkadaki bir kenar switche fiber bağlantı yapılabilir. Bu yolla hem kenar hem de atlama switch olarak kullanılmış olur. 

CCTV projelerinde IP kameraları ağ kablosu üzerinden beslemek için kullanılır. 

 "Auto-sensing" PoE Algoritması sayesinde IEEE802.3af ve IEEE802.3at uyumlu cihazlara power beslemesi sağlar. PoE desteklemeyen cihaz bağlandığında ise elektriksel gücü keser. Bu sayede ağ cihazlarının zarar görmesi engellenmiş olur.

PoE ağ anahtarı kendisine bağlı ağ cihazlarının güç gereksinimlerini, hızlarını, duplex modlarını otomatik olarak hesaplar.

 

Portların Haberleşme Mesafeleri


  • P1 ~ P16 100m @ 1000Mbps (Standard Mode)
  • P1 ~ P16 250m @ 10Mbps (Extended Mode)

 Teknik Bilgileri


  • ​16*10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 PoE port 
  • 2*1000Base-FX Gigabit Ethernet SFP yuva
  • Toplam 18 Bağımsız Port
  • Band Genişliği 36Gbps
  • POE Standardı IEEE 802.3af & IEEE 802.3at
  • Port Başına Maksimum Güç 30W/port
  • Toplam POE Gücü 300Watt  
  • POE Bağlantısı 1/2+,3/6-
  • Rack-mount
  • Yönetimez / Unmanaged
  • Metal Kasa ​
  • Dahili Power AC 220V besleme

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWG-2918P
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port18 port
Fiber Portu2*Gigabit SFP Slot
POE'siz Port SayısıYok
POE'li Port Sayısı16*10/100/1000M RJ45
POE StandardıIEEE 802.3af & IEEE 802.3at
Port Başına PoE Gücü15,4W / 30W
Toplam POE Gücü300W
POE Pin BağlantısıEnd-span, 1/2+, 3/6-
Anahtarlama Kapasitesi36Gbps
Paket İletim Hızı1,488Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü8K
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20 °C ~50 °C
Power Girişi220VAC, Dahili Güç Kaynağı
Montaj ŞekliRack Montaj
Boyut410*185*50 mm
Dosya Adı
CLR-SWG-2918P Katalogİndir
CLR-SWG-2918P Şartnameİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3072
  • Ürün Kodu: CLR-SWG-2918P
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Poe Switch, 16 Port POE Switch, 16 Port POE Switch Gigabit, 16 Port Gigabit Switch, CLR-SWG-29XXP Serisi Unmanaged POE Switch, 16 Port Switch 1000 Mbps, POE Switch 2 SFP Uplink, CCTV POE Switch, CCTV Fiber POE Switch, 16 Port poe switch 10/100/1000, POE 250Metre