DGS-3130-54TS @ 48xGigabit RJ45 + 2x10G RJ45 + 4x10G SFP+ L3 Managed Stackable Switch

İletişime Geçiniz DGS-3130-54TS @ 48xGigabit RJ45 + 2x10G RJ45 + 4x10G SFP+ L3 Managed Stackable Switch

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

DGS-3130-54TS # 48 Port 1G RJ45 + 2 Port 10G RJ45 ve 4 Port 10G SFP+ L3 Yönetilebilir Stackable 10Gbps Omurga Fiber Switch. Toplam 52 Port 


 

DGS-3130-54TS Switch, 48 port gigabit 10/100/1000M RJ45 + 2 port 10G RJ45 ve 4 port 10Gbps SFP+ yuva olmak üzere toplam 54 adet aktif porta sahip, 19" rack-mount montajlı, yönetilebilir (managed), yığınlanabilir, L3 (Layer3 IP adresine göre static routing yapabilen), ethernet switch.

 

Teknik Özellikleri


  • Fiber bağlantılar için toplam 4 adet SFP+ modül yuvası. 
  • Bakır ethernet bağlantılar için 48 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port ve 2 adet 10GBase-T RJ45 Port
  • SFP yuvaları hem Multimode hem de Singlemode, hem dual hem de BiDi SFP modülleri çalıştırır.
  • Toplamda 54 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • L3 Yönetilebilir
  • Stackable, Yığınlanabilir

 

     

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 1738
    • Ürün Kodu: DGS-3130-54TS
    • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

    Etiketler: D-Link Yönetilebilir Switch, DGS-3130-54TS, D-Link 48 Port Switch, Yönetilebilir Switch, Omurga Switch, 48 Port Gigabit Switch, 48 Port Switch 1.000 Mbps, 8-Port SFP Switch, 8 Port Fiber Omurga Switch, Fiber Switch 8 Port, 2 Port 10G SFP+ Switch, Merkez Fiber Switch, 48x10/100/1000M, Statik Routing, L3 stackable switch, 48 Port L3 Switch