10G Fiber Switch 8 RJ45 + 15 SFP+ L3 Managed # CLR-SWT-7423F

10G Fiber Switch 8 RJ45 + 15 SFP+ L3 Managed # CLR-SWT-7423F

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR Networks CLR-SWT-7423F 10Gbps Fiber Optik Omurga L3 Switch Görselleri


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-1


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-2


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-3


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-4


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-5


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-6


CLR-SWT-7423F-10g-omurga-switch-7

 

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

Product Information
Product ModelCLR-SWT-7423F
 
 
Hardware specifications
Fixed Ports15* 1G/10 GE Base-X SFP+ ports
8*10/100/1000 Base-T ports
Consloe1
Reset1
Modular power slots2
Port Switching capacity316Gbps  
Box Switching capacity720Gbps   
Forwarding Rate235Mpps
Flash/RAM64MB/512MB
TemperatureOperating temperature: (-10 - 50)°C
Storage temperature: (-40 - 70)°C
HumidityOperating humidity: (10% - 90%) RH, non-condensing
Storage humidity: (5% - 90%) % RH, non-condensing
Dimensions(L*W*H)440(L)*285(W)*44.5(H)mm
PowerAC:100~240VAC,50~60Hz
72W AC Pluggable Power Module
Power consumption72W
Weight<5Kg
Lightning protection6KV
MAC address table16K
LED IndicatorPower,System,Link/Act
 
 
Software specifications
Forwarding modeStore-and-forward
StandardsIEEE 802.3i:10BASE-T Ethernet;
IEEE 802.3u:100BASE-X Fast Ethernet;
IEEE 802.3ab:1000BASE-T Gigabit Ethernet;
IEEE 802.3z:1000BASE-X Gigabit Ethernet (Optical fiber)
IEEE 802.3ae: 10 Gigabit Ethernet over fiber
MAC Address16K MAC addresses 
MAC address learning and aging
Packet Buffer2M
Traffic ControlBack-pressure traffic control for Half-Duplex mode
IEEE 802.3x traffic control for Full-Duplex mode
VLAN4K VLANs 
Port-based VLANs
802.1Q Vlan
Spanning TreeSTP(Spanning Tree Protocol)
RSTP( Rapid Spanning Tree Protocol)
MSTP(Multiple Spanning Tree Protocol)
Link AggregationStatic aggregation and LACP
Port MirroringMany-to-one port mirroring,4 groups
Ring ProtectionSupports Industrial-level Ethernet Ring Protection Switching ERPS
IP RoutingStatic Routing 
RIP,OSPF
VRRP
IPv6IPv6 static routing,RIPng,OSPFv3
ICMP v6, Telnet v6
MulticastIGMP snooping
MVR(Multicast VLAN Registration)
Storm SuppressionSuppress broadcast, multicast and unicast  
DHCPDHCP Server
DHCP Snooping
DHCP Relay
QoSSP(Strict Priorty)
WFQ (Weighted Fair Queuing)
802.1p 
SecurityBinding of the IP address, MAC address, port;
Port isolation
IP ACL, MAC ACL on hardware
IP Source Guard
ARP Detection
Network Cable DeploymentSupport Auto-MDIX function, automatically identify straight forward cable and cross-over cable
Negotiation PatternSupport port auto-negotiation function( automatically negotiate transmission rate and Duplex modes)
MaintenanceDetect the connectivity of network cables
Uploading or downloading of the configuration data
Uploading of upgrade patch
Support system logs
WEB-based reset to factory defaults
ManagementWEB-based management
CLI Management (Command Line Interface)
Telnet
SNMP V1/V2c

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 


Şartname

  • Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 15 adet 1000Base-X/10GBase-X SFP modül yuvası bulunmalıdır.
  • Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak için 8 adet 100/1000Base-TX Gigabit Ethernet RJ45 port bulunmalıdır.
  • SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode dual ve bidi SFP’leri desteklemelidir.
  • Cihaz üzerindeki bütün SFP Slot’lar hem 1000Base-X SFP modülleri hem de 10GBase-X SFP+ modülleri desteklemektedir.
  • Cihaz üzerinde, CLI (komut satırı) ile yönetim amaçlı kullanım için bir adet RJ45 konsol portu bulunmalıdır.
  • Cihaz üzerinde, out of band management için diğer bakır portlardan ayrı bir yönetim IP’sine sahip bir adet bakır RJ45 port (OOB) olmalıdır.
  • 220VAC Modüler Dual Power, güç besleme yedekliliği sağlamalıdır.
  • Bakır portların hızları otomatik ayarlanabildiği gibi arayüz üzerinden manuel olarak da ayarlanabilmelidir.
  • Cihazın anahtarlama kapasitesi 320Gbps olmalıdır
  •  Cihazın paket iletim hızı 238Mpps olmalıdır.
  • Veri iletim yöntemi “Store and Forward” olmalıdır.
  • Bakır portlar full duplex/half duplex otomatik olarak algılayabilmelidir.
  • Bakır portlarına yapılan kablo tipinin çapraz ya da düz olduğunu otomatik olarak algılayabilmelidir. (RJ45 autosense MDI/MDI-X)
  • Cihaz üzerindeki LEDler sayesinde hem güç kaynağının, hem fiber hem de bakır portların durumları izlenebilmelidir.
  • Cihaz üzerinde, konfigürasyonu fabrika ayarlarına döndürmek için kısayol "Reset" butonu bulunmalıdır.
  • Cihaz, L2+ anahtarlama özelliklerinden olan 802.1Q VLAN, Link Aggregation, Port Mirroring, Port isolation, Port Limit, Storm control, IGMP Snooping, IP Multicast Config, QoS, SNMP, LLDP özelliklerini desteklemelidir.
  • Cihaz Layer3 seviyesinde, IP adresi bazlı yönlendirme kapsamında, statik yönlendirmeyi (Static Routing) desteklemelidir. IPv4 adreslerine göre, manuel olarak route tanımlamaları yapılabilmelidir.
  • Cihaz L3 seviyesinde Dinamik Routing protokollerini de (RIP, OSPF) desteklemelidir.
  • Mevcut bant genişliği kaynaklarını tüketebilecek olan multicast trafiğini sadece alıcılara göndererek bandgenişliği sarfiyatını önleme yöntemi olan "IGMP Snooping v1/v2/v3" standardını desteklemelidir.
  • İstenen portlar arasında veri akışını kesmek için "Port Isolation" tanımlanabilmelidir. Cihaz, tanımlı portlar arasında anahtarlamayı durdurmalıdır.
  • Servis kalitesi (QoS) kapsamında, SP(Strict Priority), WFQ (Weighted Fair Queuing), WRR (Weighted Round Robin), 802.1p (Port Queuing Priority), Differentiated Service Code Point (DSCP Priority) protokollerini desteklemelidir.
  • Cihaz, sistemi meşgul etmeye yönelik spoofing (kandırma) saldırılarına karşı, L2+ anahtarlama özelliklerinden olan, DHCP Snooping, IP Source Guard, ARP inspection, ACL özelliklerini desteklemelidir.
  • Cihaz DHCP Server ve DHCP Relay olarak çalıştırılabilmelidir.
  • Cihazda "Port Mirroring" tanımlanarak, istenen portlardaki trafiğin kopyası başka bir porta yansıtılarak alınabilmelidir. Bu sayede ağ yöneticisi veri akışını ve switch performansını takip edebilir
  • DDOS saldırılarına karşı koruma sağlayan ddos anti-attack sistemi olmalıdır
  • Bir yerel alan ağında çalışan ağ cihazlarının, kendi kimliklerini ve özelliklerini komşularıyla paylaşmalarını sağlayan LLDP (Link Layer Discovery Protokol) protokolünü desteklemelidir.
  • Cihazda, fiziki olarak tek bir Broadcast Domain olan bir ağı, sanal olarak daha küçük alt ağlara bölerek trafiği sadeleştirmeye yarayan yöntem olan VLAN desteği olmalıdır.
  • Cihaz IEEE 802.3ad LACP protokolü ile Link Aggregation (Linkleri grup olarak birleştirme) yapabilmelidir. Fiziksel portları sanal olarak birleştirip tek bir lojik port olarak çalıştırmak şeklinde tanımlanan bu özellik ile band genişliği artırılabilmelidir. Her biri içine 8 adet port alınabilen toplam 16 adet farklı link grubu tanımlanabilmelidir.
  • Port grupları, statik olarak elle tanımlanabildiği gibi, LACP protokolü ile karşılıklı switch’ler arasında dinamik olarak da oluşturulabilmelidir.
  • Cihaz ITU-T G.8032 standardına uygun sekilde ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) ring yapısında calısabilmelidir. Ring yapısındaki herhangi bir veri linki koptuğunda 50ms'den kısa surede diğer yone doğru veri iletimini aktarabilmelidir.
  • Switch’in ağ geçidi yedekliliği için VRRP desteği olacaktır
  • Cihaz, ağdaki muhtemel loop’ları tespit edip engellemeye ve alternatif linkler kurmaya yarayan IEEE802.1d Spanning Tree (STP), IEEE802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) ve IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP) protokollerini desteklemelidir.
  • Cihaz, SNMP protokolü ile farklı network yönetim platformları üzerinden yönetilebilmelidir. Bunu temin etmek için SNMP v1, v2c protokol süitlerini desteklemelidir.
  • Cihaz yönetilebilir olmalı ve SNMP/Http/Telnet/LLDP/CLI, Console/SSH protokolları ile yönetilebilmelidir.
  • Port tabanlı olarak hız sınırlandırma yapabilmelidir. (Rate limiting.)
  • Web arayüzü üzerinden cihazın ne kadar süredir çalışmakta olduğu bilgileri alınabilmelidir.
  • IEEE 802.1x standardı kapsamında, cihaza giriş (login) yöntemlerinden olan RADIUS üzerinden authentication özelliğini desteklemelidir.
  • MAC adres tablosu boyutu 16K olmalıdır. Bu tablodaki, otomatik olarak toplanan (Learning) veriler, belli bir süre inaktif ise, otomatik olarak listeden çıkarılmalıdır (Aging).
  • Ayrıca bu tabloda sürekli olarak kalması istenen MAC adresleri, web ara yüzünden elle de girilebilmelidir.
  • Cihazın tutmakta olduğu MAC tablosu web ara yüzü ile görüntülenebilmelidir. Bu tabloda hangi MAC adreslerinin hangi VLAN'a ait olduğu bilgisi olmalıdır.
  • Cihaz aşağıdaki standartları desteklemelidir;
  • § IEEE 802.3 10Base-T Ethernet

    § IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet

    § IEEE 802.3ab 1000Base-T Ethernet

    § IEEE 802.3z 1000 Base-X

    § IEEE 802.3az EEE support

    § IEEE 802.3x flow control

    § IEEE 802.3ad LACP aggregation

    § IEEE 802.1AB LLDP/LLDP-MED

    § IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol(STP)

    § IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

    § IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) (RSTP)

    § IEEE 802.1Q VLAN tagging IEEE 802.1p CoS support

    § IEEE 802.1X Port authentication Resilience and Availability

    § IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol(STP)

    § IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

    § IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

    § IEEE 802.3ad LACP

  • Cihazın çalışma sıcaklığı -10 °C ~ 55°C olmalıdır.
  • Cihaz rack montaja uygun olmalıdır.
  • Cihazın boyutları 440×290×44mm olmalıdır.

 

 

 

CLR-SWT-7423F 8Port Gigabit RJ45 + 15Port 10G SFP+ Routing L3 Switch


 

15 adet 1G SFP yada 10G SFP+ Fiber optik yuvası ve 8 adet 10/100/1000Mbps RJ45 Bakır ethernet portu olmak üzere toplam 23 Port Layer3 Ağ Anahtarı - 10G Omurga Fiber Switch

 

Teknik Özellikler


  • 15 adet 1G/10Gbase-X SFP+ portu (sfp switch)
  • 8 Adet 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır Portu
  • 1 Adet Konsol Portu
  • 1 Adet Yönetim Portu
  • Çift Power Supply Ünitesi (dual power)
  • Switching Kapasitesi 320Gbps
  • Paket İletim Kapasitesi 238Mpss
  • Yönetilebilir - L3 Router
  • VLAN Desteği
  • STP/RSTP/MSTP Desteği
  • Link Birleştirme
  • Port Aynalama
  • IP Routing ( Statik , RIP V1/V2 , OSPFv2 ve BGP Routing Protokolleri)
  • IPV6 Statik Routing
  • Multicast
  • DHCP
  • QoS
  • Güvenlik
  • Yönetim ( NMS , Telnet vs)
  • Çalışma sıcaklık aralığı -10°C to 50°C
  • Güç Tüketimi < 100W
  • Dual Power AC 110-240VAC
Dosya Adı
CLR-SWT-7423F Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 692
  • Ürün Kodu: CLR-SWT-7423F
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: CLR Networks 10Gbps Merkez Fiber Ethernet Switch, Omurga Switch, Core Switch, Backbone Switch, Layer3 Switch, 10G Core Switch, 10G Omurga Switch, 15-Port 10G Switch, 10GB Switch, 10G SFP+ Switch, 15 Port 10G SFP+ Switch, Fiber Omurga SFP Switch, Fiber Switch 16 Port, Datacenter Fiber Switch, Datacenter Omurga Merkez Ethernet Switch