QSFP-40G-SR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-SR4 MPO Multimode

İletişime Geçiniz QSFP-40G-SR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-SR4 MPO Multimode

 

QSFP-40G-SR4 # 40 Gigabit Ethernet QSFP+ transceiver modül 40GBase-SR4

Multimode,  MPO Male, 850nm dalgaboyu, 400m haberleşme mesafesi

 

QSFP-40G-SR4 transceiver modülden çıkan 40Gbit'lik veri, optik ortamda iletilirken, her biri 10Gbps hızında toplam 4 farklı fiber damar çiftiyle taşınır. Bu 4 adet kanal ile taşınan optik sinyal QSFP+ modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 40Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür.

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı 40 Gigabit Ethernet 41.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc: 850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM4 50/125 multimode optik kabloda 400m, OM3 50/125 multimode optik kabloda 300m
  • Fiber Optik OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü MPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • 40G Ethernet ve OTU3
  • Infiniband transmisyonu 4ch SDR, DDR ve QDR

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1162
  • Ürün Kodu: QSFP-40G-SR4
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: multimode transceiver, 40G QSFP+