2.5G SFP Module LC Duplex SM 1310nm 20km CLR-2GS-LR20S

Ön Sipariş Veriniz 2.5G SFP Module LC Duplex SM 1310nm 20km CLR-2GS-LR20S

CLR-2GS-LR20S 2.5G SFP Module Teknik Spektleri


 

Data Rate: 2.5G
Wavelength: 1310NM
Distance: 20KM
Connector: LC
Fiber Type: SM
DDM: YES

 

CLR-2GS-LR20S 2.5G SFP Module LC Duplex Singlemode 1310nm 20km


 

SFP transceiver modüller 2,67 Gb/sn dual veri hızını ve SMF ile 20km iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.


Alıcı-verici üç bölümden oluşur: bir DFB lazer vericisi, bir trans-empedans preamplifikatörü (TIA) ile entegre edilmiş bir PIN fotodiyodu ve MCU kontrol ünitesi.
 

Tüm modüller, sınıf I lazer güvenlik gereksinimlerini karşılar. Alıcı-vericiler, SFP Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur.

 

Teknik Özellikler


  • 2.67Gb/s hızda veri bağlantısı
  • 1310nm DFB laser ve PIN photo detector ile 20km haberleşme mesafesi
  • SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu
  • LC duplex konnektör girişli
  • Digital Diagnostic Monitoring (DDM) destekler
  • SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu
  • Dahili ve harici kalibrasyon
  • 9/125µm MMF kablo üzerinden 20km mesafede haberleşme
  • RoHS uygun
  • +3.3V güç beslemesi
  • Çalışma sıcaklık aralığı: 0 ila +70°C

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 936
  • Ürün Kodu: CLR-2GS-LR20S
  • Stok Durumu: Ön Sipariş Veriniz

Etiketler: 2.5G SFP, 2.5G singlemode SFP, 2.5G 1310nm, 2.5G 20km SFP, 2.5G LR SFP, 2.5G SFP Transceiver, Multi Gigabit SFP, Multigigabit