CLR-OPM-T15 @ Telekom Tipi Fiber Optik Güç Ölçer

CLR-OPM-T15 @ Telekom Tipi Fiber Optik Güç Ölçer

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin


 

 

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-OPM-T15 Single Mode ve Multi Mode SC/ST/FC Konnektörlü Fiber Optik Powermetre Ölçüm aralığı -70 10dB 


 

Fiber optik network kurulumlarında, işletmesinde ve bakımında fiber optik hattaki optik işaretin güç seviyesini ölçer. F/O Stable Light Source ( Işık Kaynağı ) ile birlikte kullanıldığında optik hatta oluşan kayıpları dB cinsinden ölçer. Mutlak Optik güç ölçümü dBm ve Bağıl güç ölçümü dB yapar. Hem singlemode ve multimode kabloları ölçer. +10 ile - 70dBm arasındaki optik seviyeleri ölçer. Optik Sinyalin Seviyesi Değiştiğinde Hızlı ve Anlık Ölçüm Yapar. 

​Telekomünikasyon , CATV , FTTH , Optik Ethernet LAN/WAN ve Labaratuvarlarda kullanılır. Süperonline onaylı olup süperonline taşeron ve abone merkezleri SAM tarafından kullanılmaktadır.

 

Temel Özellikler


  • Ölçüm aralığı +10dBm’den -70dBm’e kadar
  • Optik dalgaboyları 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm 1650nm
  • Detektör tipi Inga As
  • Doğruluk <±3%
  • Çözünürlük 0,01 dB
  • Konnektör Tipi SC ( ST ve FC opsiyonel)
  • Güç Kaynağı : 3 adet AAA Alkaline Pil
  • 120 Saat çalışma süresi
  • Çalışma sıcaklığı -10°C ile +60°C 
Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-OPM-T15
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode, Multimode
Fiber Konnektör TipiSC, ST, FC
Fiber Optik Test ve Ölçüm Cihazı Özellikleri
Ölçüm Aralığı-70 ~ +10 dBm
Optik Dalgaboyları850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, 1650nm
Çalışma Süresi120 saat
Dedektör TipiInga As
Referans AlmaYok
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10°C ~ +60°C
Boyut186 x 100 x 50 mm
Dosya Adı
CLR-OPM-T10-V1 Fiber Optik Güç Ölçer Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2516
  • Ürün Kodu: CLR-OPM-T15
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Optik Powermetre, Fiber Optik Güç Ölçer, Fiber Optik Power Metre, Optical Power Meter, Telekom Optik Güç Ölçer