CLR-HGS-SWDM4 100GBase-SWDM4 MMF LC Duplex 100GE QSFP28 Modül 100mt

Var CLR-HGS-SWDM4 100GBase-SWDM4 MMF LC Duplex 100GE QSFP28 Modül 100mt

 

 

Teknik katalog100GBase-SWDM4 QSFP28 MM LC Duplex Modüle ait teknik katalog için tıklayın

 

CLR-HGS-SWDM4 100 Gigabit Ethernet QSFP28 Transceiver Modül  [100GBase-SR4 Multimode  LC Duplex 850nm 100Metre ]

 


 

CLR-HGS-SWDM4, 100G Ethernet bağlantıları için tasarlanmıştır ve duplex multimode fiber üzerinden iletişim sağlar. 850-940nm aralığında 25.78Gbps hızında dört kanal kullanarak Ethernet sinyalini taşır.

 


 

Teknik Özellikler

  • 100GBase-SWDM4 Bağlantı Hızı
  • 850nm Dalga Boyu
  • LC Duplex Konnektör Girişi
  • Multimode Fiber
  • IEEE802.3bm CAUI-4 ile uyumlu
  • QSFP28 MSA ile uyumlu
  • SWDM MSA ile uyumlu
  • 4x25 Gb/sn 850 mm VCSEL-based transmitter
  • 100metre iletim mesafesi
  • Çalışma Sıcaklığı 0°C ila 70°C
  • RoHS uyumlu

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 849
  • Ürün Kodu: CLR-HGS-SWDM4
  • Stok Durumu: Var

Etiketler: 100GbE, 100 Gigabit Ethernet, 100GBASE QSFP, 100GBASE-SR4, 100GBASE-SR10, 100GBASE-DR, 100GBASE-LR4, 100G QSFP28, 100G QSFP28 LR4, QSFP28-100G-SR4, 100 Gbps Ethernet, QSFP-100G-SR4-S, QSFP-100G-SL4, QSFP-40/100-SRBD, QSFP-100G-PSM4-S, QSFP-100G-DR-S, QSFP-100G-FR-S, QSFP-100G-CWDM4-S, QSFP-100G-SM-SR, QSFP-100G-LR-S, QSFP-100G-LR4-S, QSFP-100G-LR4-I, QSFP-100G-ERL-S, QSFP-100G-ER4L-S, QSFP-100G-4W40-I, QSFP-100G-ZR4-S, QSFP28 MPO, QSFP MPO, Finisar FTLC9558REPM Muadili