GBT-C1703 - Dell Switch Uyumlu 1G/ 10G / 40G SFP Modül

GBT-C1703 - Dell Switch Uyumlu 1G/ 10G / 40G SFP Modül

Dell Switch Listesi

  • PowerConnect 3424 (PoE)
  • PowerConnect 3448P
  • PowerConnect 3448
  • PowerEdge R900
  • PowerConnect 3548
  • PowerConnect 3548P
  • PowerConnect 3524
  • PowerConnect 3524P
  • PowerEdge R200
  • PowerEdge R300
  • PowerEdge R805
  • PowerEdge R905
  • PowerConnect 6224
  • PowerConnect 6248
  • PowerConnect M8024
  • PowerEdge R610
  • PowerEdge R710
  • PowerEdge R410
  • PowerEdge T410
  • PowerVault NX3000
  • PowerEdge T710
  • PowerConnect M6348
  • PowerVault DL2100
  • PowerEdge R510
  • PowerConnect 8024
  • PowerEdge R810
  • PowerEdge R910
  • PowerEdge R815
  • PowerEdge R715
  • PowerVault DL2200
  • PowerEdge R515
  • PowerEdge R415
  • PowerEdge R720
  • PowerEdge R720XD
  • PowerEdge R620
  • PowerEdge T620
  • PowerEdge R820
  • PowerEdge T420
  • PowerEdge R320
  • PowerEdge R520
  • PowerEdge R420
  • PowerVault NX3200
  • PowerVault NX3300
  • PowerVault NX400
  • PowerConnect 8100
  • PowerVault DX6104 SN
  • PowerVault DR4100
  • PowerEdge R920
  • PowerEdge R630
  • PowerEdge R730
  • PowerEdge T630
  • PowerEdge R730XD
  • PowerEdge R430
  • PowerEdge R530
  • PowerEdge T430
  • PowerEdge C4130
  • PowerEdge FC620
  • PowerEdge FC420
  • PowerEdge FC630
  • Dell Networking S4810-ON
  • Dell Networking N3000 Series
  • Dell Networking N2000 Series
  • Dell Networking N4000 Series
  • PowerConnect 3424P
  • PowerConnect 5524
  • PowerConnect 5524P
  • PowerConnect 5548
  • PowerConnect 5548p
  • PowerConnect 6224F
  • PowerConnect 6224P
  • PowerConnect 6248P
  • PowerConnect 7024
  • PowerConnect 7024F
  • PowerConnect 7024P
  • PowerConnect 7048
  • PowerConnect 7048P
  • PowerConnect 7048R
  • PowerConnect 8024F
  • Dell Networking N4032
  • Dell Networking N4032F
  • Dell Networking N4064
  • Dell Networking N4064F
  • Dell Networking N2024
  • Dell Networking N2024P
  • Dell Networking N2048
  • PowerConnect 8100 Series
  • PowerConnect 3424
  • PowerEdge FC430
  • PowerEdge FC830
  • PowerEdge FX2
  • PowerEdge R930
  • PowerEdge R230
  • PowerEdge R330
  • PowerEdge T330
  • PowerEdge T130
  • PowerEdge R730xd XL
  • PowerEdge R230XL
  • PowerEdge R330XL
  • PowerEdge C6320
  • Poweredge R830
  • Dell Networking C9010
  • Dell Networking N1500 Series
  • Dell Networking X4012
  • Dell Networking Z9100
  • Dell Networking S6100
  • Dell Networking S4048T-ON
  • PowerEdge M630P
  • PowerEdge C6320P
  • PowerEdge R640
  • PowerEdge R740
  • PowerEdge R940
  • PowerEdge R740XD
  • PowerEdge C6420
  • PowerEdge R440
  • PowerEdge T640
  • PowerEdge T440
  • PowerEdge FC640
  • PowerEdge M640
  • PowerEdge M640 VRTX
  • PowerEdge R540
  • PowerEdge C4140
  • PowerEdge R6415
  • PowerEdge R7415
  • PowerEdge R7425
  • PowerEdge R840
  • PowerEdge R940xa
  • Dell Networking S5232F-ON
  • PowerEdge R240
  • PowerEdge R340
  • PowerEdge R740xd2
  • PowerEdge T340
  • PowerEdge T140
  • Dell Networking S5296F-ON
  • PowerEdge XR2
  • Dell Networking S5248F-ON
  • Dell Networking S5212F-ON
  • Dell Networking S5224F-ON
  • Dell Networking N3024ET-ON
  • Dell Networking N3024EF-ON
  • Dell Networking N3048ET-ON
  • PowerVault NX440
  • Dell Networking N3024EP-ON
  • Dell Networking N3048EP-ON
  • Dell Networking X1026
  • Dell Networking X1052
  • Dell EMC Networking N2200-ON
  • Dell EMC Networking N3200-ON
  • Dell Networking S4148U
  • Dell Networking S4112-ON
  • Dell Networking S4148
  • Dell Networking S4128

 


Dell Switch ile uyumlu 1Gbps SFP , 10Gbps SFP+, 40G QSFP ve 100G QSFP28 Modüller ve DAC Bakır ve AOC fiber kablolar


 

CLR-GES-SX @ Multimode MM Gigabit SFP Modül tıklayın.

CLR-GES-LX20 @ Singlemode SM Gigabit SFP Modül tıklayın.

CLR-TGS-SR @ Multimode 10Base-SR SFP+ Modül tıklayın

CLR-TGS-LR @ Singlemode 10Base-LR SFP+ Modül 10km tıklayın

CLR-QSFP-SR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-SR4 MPO Multimode için tıklayın.

CLR-HGS-SR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-SR4 MPO Multimode için tıklayın. 

 


Dell Ürün Parça Numaraları


407-10439, 407-BBOO, 407-10933, 407-BBVJ, 407-BBRK, 407-BBRC, 407-BBWL, 407-BBOZ, 407-BBON, 407-BBPC, 407-BCIB, 470-AAWU, 470-AEDJ, 470-AEDJ, 470-ADFD, 470-ADFE, 470-ACEY, 470-ABQB, 470-ABQE, 470-ABQD, 470-ABMP, 407-BBBB, 470-AAXI, 470-AAXB, 407-BCBH, 407-BCDT, 407-BCD, 407-BBZM, 407-BCFM, 407-BBXT, 407-BCBN, 407-BBWV, 407-BBZU, 407-BBZV, 407-BBOY, 407-BBYO, 407-BBSK, A7057793, 470-AAVG, 470-AAWE, 470-AAXG, 470-AAVH, 470-ACEU, 470-AENH, 470-AAXI, 470-AAXB, 470-AAVO, 470-AAWN, 470-AAVJ, 332-1369,A7004507, A7004506, A7004438, A7039191, A7057793, A7004505, 332-1365, 332-1662, 332-1661, 332-1362, 470-AAXH, 470-ABQB, 470-ABQE, 470-ABPY, 470-ABQD, 470-ACEU


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 818
  • Ürün Kodu: GBT-C1703
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Dell SFP Modül, 407-10933, 407-BBVJ, 407-BBRK, 407-BBRC, 407-BBWL, 407-BBOZ, 407-BBON, 407-BBPC, 407-BCIB, 470-AAWU, 470-AEDJ, 470-AEDJ, 470-ADFD, 470-ADFE, 470-ACEY, 470-ABQB, 470-ABQE, 470-ABQD, 470-ABMP, 407-BBBB, 470-AAXI, 470-AAXB, 407-BCBH, 407-BCDT, 407-BCD, 407-BBZM, 407-BCFM, 407-BBXT, 407-BCBN, 407-BBWV, 407-BBZU, 407-BBZV, 407-BBOY, 407-BBYO, 407-BBSK, A7057793, 470-AAVG, 470-AAWE, 470-AAXG, 470-AAVH, 470-ACEU, 470-AENH, 470-AAXI, 470-AAXB, 470-AAVO, 470-AAWN, 470-AAVJ, 332-1369, A7004507, A7004506, A7004438, A7039191, A7057793, A7004505, 332-1365, 332-1662, 332-1661, 332-1362, 470-AAXH, 470-ABQB, 470-ABQE, 470-ABPY, 470-ABQD, 470-ACEU, 407-10439, 407-BBOO