F/O Test Cihazları

F/O Test Cihazları
Göster:
Sırala:
OSA Optik Spektrum Analizör @ MTP-200-OSA İletişime Geçiniz

OSA Optik Spektrum Analizör @ MTP-200-OSA

 MTP-200-OSA @ Optik Spektrum Analizör, Optical Spectrum Analyzer, OSAÇ..

CLR-OLS-S1315 @ Singlemode Fiber optik Işık Kaynağı

 CLR-OLS-S1315 # Singlemode FC/UPC Fiber optik Light SourceF/O Şebekelerin kurulum ve b..

CLR-OPM-T20 @ Profesyonel Tip Fiber Optik Güç Ölçer İletişime Geçiniz

CLR-OPM-T20 @ Profesyonel Tip Fiber Optik Güç Ölçer

 CLR-OPM-T20 # SM+MM SC/ST/FC Konnektörlü Fiber Optik Powermetre, Profe..

CLR-VFL-HP20 @ 650nm 20mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 CLR-VFL-HP20 # 650nm 20mW Metal Fiber Optik Işık Test Cihazı, 15-20km, Görü..

CLR-OLS-S1345 @ Singlemode Fiber optik Işık Kaynağı

 CLR-OLS-S1345 # Singlemode FC/UPC Fiber optik Light SourceF/O Şebekelerin kurulum ve b..

CLR-OPM-CATV @ Kablolu TV Fiber Optik Güç Ölçer

 CLR-OPM-CATV # SM+MM SC/FC/ST Konnektörlü Fiber Optik Powermetre, CATV Kabl..

CLR-VFL-HP30 @ 650nm 30mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 CLR-VFL-HP30 # 650nm 30mW Metal Fiber Optik Işık Test Cihazı, 30km, Görün&u..

ON-H30 @ 650nm 30mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 ON-H30 # 650nm 30mW Plastik Fiber Optik Işık Test Cihazı, 30km, Görün&..

CLR-OLS-S1625 @ Singlemode Fiber optik Işık Kaynağı

 CLR-OLS-S1625 # Singlemode FC/UPC Fiber optik Light SourceF/O Şebekelerin kurulum ve b..

CLR-OPM-PON @ FTTH PON Fiber Optik Güç Ölçer

 CLR-OPM-PON SM Singlemode +MM Multimode SC/FC/ST Konnektörlü Fiber Optik Powerme..

CLR-VFL-HP40 @ 650nm 40mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 CLR-VFL-HP40 # 650nm 40mW Metal Fiber Optik Işık Test Cihazı, 40km, Görün&u..

CLR-VFL-SC10 @ SC/FC 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 CLR-VFL-SC10 # SC/FC 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı, 10km, Görün&u..

CLR-OFI-1050 @ CLR Fiber Optik Kablo Tanımlayıcı

 CLR-OFI-1050 @ CLR Networks Fiber Optik Kablo Tanımlayıcı - identifier Mevc..

Fiber Optik Kablo Tanımlayıcı ON-OFI-P5020 İletişime Geçiniz

Fiber Optik Kablo Tanımlayıcı ON-OFI-P5020

 Fiber Optic identifier -50~+20dBm # ON-OFI-P5020Mevcut çalışan fiber optik kabl..

LFD-250B @ EXFO Canlı Fiber Tespit Cihazı İletişime Geçiniz

LFD-250B @ EXFO Canlı Fiber Tespit Cihazı

 LFD-250B @ Canlı Fiber Optik Kablo Tanımlayıcı  Canlı (Aktif) ..